Termékmenedzser

Az AVIAN vitaminokkal, labordiagnosztikával és betegápolással foglalkozó egészségügyi vállalat.

Vitamin és táplálék kiegészítők értékesítésével foglalkozó csapatunkba keressük új munkatársunkat azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Havi, negyedéves és éves értékesítési célok megvalósulásának biztosítása
  • Egyéni KPI-ok meghatározása, teljesítmény mérése
  • B2C és B2B értékesítési stratégia kialakítása
  • Online értékesítési csatorna felfuttatása
  • Gyógyszertári értékesítési csatorna bevezetése
  • Telefonos értékesítési csatorna optimalizálása
  • Meglévő ügyfelekre újravásárlást ösztönző program kialakítása
  • Konkurencia analízis, termékek piaci pozícionálása
  • Termékek árazásának optimalizálása
  • Termékportfólió bővítésére javaslatok
  • Szoros együttműködés társterületekkel (marketing, pénzügy)

Szükséges kompetenciák:

  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Értékesítési stratégia kialakításában és kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Számos értékesítési csatorna együttes koordinálása
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Proaktív, agilis hozzáállás
  • Meggyőző készség, kapcsolat teremtő képesség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • Pharma iparág ismerete, gyógyszeripari tapasztalat
  • Értékesítési vezetői tapasztalat

Amennyiben jelentkezne állásunkra kérjük, töltse ki jelentkezési lapunkat!